Плед Велсофт VL025

Tag

40164

Новинка

Размер: 160х220, 200х220  см.

Плотность: 320 гр/м.кв.

Состав: Велсофт, 100% полиэстер

Производитель: ТМ TAG tekstil

Упаковка: сумка

Подробнее

Нет в наличии

369 грн

Заказ в один клик
Без регистрации

Неймовірно гарний, приємний на дотик плед. Тканина з двостороннім ворсом, на дотик нагадує м'який велюр. 

Велсофт - це синтетика нового покоління. Тканина називають також мікрофіброю. Країна народження - Японія. Саме тут, на островах високих технологій, в 1976 році був розроблений спосіб виготовлення унікальних, ультратонких волокон, діаметр яких не перевищує 0,06 мм. В якості сировини і в наші дні використовують поліестер, при спеціальному розшаруванні якого з кожної початкової нитки виходить від 8 до 25 мікроволокон. Вони в десятки разів тонше натурального шовку, бавовни і шерсті і в сто раз - людської волосини. Микронити складають безліч порожнин, наповнених повітрям. Така вигадлива, високотехнологічна структура велсофт пояснює його унікальні властивості.

Основні властивості пледу з велсофту:


Легкість. Найтонші волокна і міріади повітряних мікрокамер забезпечують «невагомість» виробів.
Ніжність і м'якість пояснюються надтонкою структурою і обробкою кожного волокна високотехнологічної мастилом.
Міцність і довговічність велсофт - наслідок того, що полотно має надстійкості до механічних впливів. Тканина не сідає і не розтягується.
Відмінна терморегуляція. Довгий, повітряний ворс, теплий і приємний на дотик, швидко приймає температуру тіла і зберігає тепло.
Численні пори в тканини пояснює повітропроникність, гігроскопічність, швидке відведення води і швидке висихання виробів.
Велсофт не схильний до утворення катишків.
Мікрофібра не линяє. Стійкі і екологічні барвники збережуть первинний свіжий колір тканини навіть після численних прань.
Антибактеріальні властивості. Поліестерні волокна не є сприятливим середовищем для розмноження грибків і хвороботворних організмів. Їх не їсть моль та інші побутові комахи.
Не викликає алергії. Чи не накопичує пил і запахи.
Безпека матеріалу. Відповідає всім європейським стандартам виготовлення тканин.
Простота в догляді.

Страна производитель Украина
Ткань Велсофт

Написать отзыв

Далматинцы постельное белье для детей

Детское постельное белье должно быть только из натуральных тканей высокой плотности. Это очень важно для хорошего отведения влаги, если ребенок потеет. Натуральные ткани и красители подойдут любому ребенку, даже страдающему аллергией или астмой.

100% натуральность и отсутствие узелков в ранфорсе делает его идеальной тканью для детского постельного белья.